Maderoterapie + Vacuslim  

-------------------------

 Maderoterapie 

Jedná se o moderní masážní techniku, která využívá dřevěné anatomicky tvarované nástroje k odbourávání celulitidy. Opakovanými masážními pohyby dojde k odolávajícímu tuku, toxinu a přebytečných tekutin a zároveň se Vám projeví svaly a pokožka.   

60 min / 849 ,- Kč


Maderoterapie + Vacuslim + Kůra Aurora 

Zeštíhlující efekt - rychle rozpouští tukové zásoby a zpomaluje tvorbu nových tukových zásob. Účinné látky mají silný vliv na proces lipolýzy, dochází k efektivnímu odbourávání podkožního tuku, snižování hmotnosti a tvarování postavy. 

Detoxikační efekt - pročistí lymfatický systém a výrazně zredukuje toxiny v těle. Efekt lymfatické drenáže -výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému. Anticelulitidní efekt - podporuje krevní oběh a průtok kyslíku do buněk, tím se zrychluje buněčný metabolismus, důsledkem čehož se výrazně redukuje celulitida.

 Karboxy efekt - podtlak zvýší proudění kyslíku do buněk a podpoří hlubší penetraci aktivních látek do pokožky.

Sauna efekt - eliminuje nadbytečnou vodu a odvádí toxiny z těla.Další výhody: Zlepšuje elasticitu pokožky.Zlepšuje imunitu těla. Tiší bolest svalů a kloubů. Snižuje únavu a zlepšuje spánek.

 Kůry - Aurora 

jsou primárně určeny k detoxikaci organismu. Během ošetření dochází k redukci celulitidy a tukových zásob, odvádění přebytečné tekutiny z těla, zlepšuje se tón pleti. Nepřetržité používání gelů vede ke zmenšení objemu i citelnému napnutí pokožky spolu s její hydratací.

15 min + 45 min / 1200,- Kč

EMSzero slimming systém


Připravili jsme pro Vás .....


Otázka: Co je EMSzero?

Odpověď:

 EMSzero je zařízení schválené FDA, které pomáhá budovat a tvarovat svaly neinvazivně, během pouhých 30 minut, pro okamžité a dlouhodobé tvarování těla. EMSzero také odstraňuje tukové buňky a vytváří jediné ošetření 2v1 pro bourání tuku a budování svalové hmoty.

Otázka: Jak funguje EMSzero?

Odpověď: 

Neinvazivní technologie vyvolává 20 000 hlubokých a silných svalových kontrakcí.

Při vystavení silným kontrakcím je svalová tkáň nucena přizpůsobit se  extrémnímu stavu. Reaguje hlubokou remodelací své vnitřní struktury, která má za následek budování svalů a tvarování vašeho těla.

Otázka: Jaké výsledky mohu očekávat s EMSzero ?

Odpověď: 

Můžete očekávat 19-23% trvalý úbytek tuku v oblasti břicha, stejně jako 16% nárůst svalových vláken. U hýždí můžete očekávat 4-4,5 cm zvednutí a zároveň zvýšit objem ve střední části hýždí.

Otázka: Jak rychle uvidím výsledky?

Odpověď:

 Začnete pociťovat hmatatelné výsledky hned po ošetření a kumulativně s každým dalším sezením. Pozitivní výsledky jsou obvykle hlášeny dva až čtyři týdny po posledním sezení a nadále se zlepšují po dobu několika týdnů po ošetření, přičemž maximální výsledky dosahují vrcholu za 3 měsíce.

Otázka: Jak vypadá procedura EMSzero ?

Odpověď:

 Při Proceduře EMSzero se cítíte jako při intenzivnějším cvičení, ale během ošetření můžete ležet a relaxovat. Nebolí to, ale ucítíte máte pulzující pocit. Vždy se může nastavit intenzita pro vaše pohodlí, ale vždy by měla být zcela snesitelná.

Otázka: Jak dlouho trvá léčba EMSzero ?

Odpověď:

 Procedura EMSzero trvá pouze 30 minut. Doporučuje se provádět v sérii minimálně 4 ošetření, naplánovaných 1-2x týdně po dobu 4-8 týdnů.

EMSzero slimming system - KONTUROVÁNÍ TĚLA NOVÉ GENERACE  -  EMSzero   slimming system je nejnovější neinvazivní body , kdy pomocí technologie  HI-EMT, která je celosvětově oceněna jako nejlepší metoda pro formování postavy. Extrémní "trénink" zpevňuje svaly a současně spaluje tuk. Budování svalů a současné spalování tuku + RADIORFEKVENCE , která pomáhá rovnoměrně zahřívat ošetřovanou oblast , aby podkožní tuk rychle dosáhl teploty ošetření , čímž se dosáhne trojitého účinku - zpevnění , vyhlazení celulitidy a rozpouštění tuků .Časová nenáročnost: 30 minut je jako 5,5 hodin cvičení - JEDINÝ PŘÍSTROJ NA SVĚTĚ S TOUTO TECHNOLOGIÍ ,KTERÝ UMÍ ZVEDNOUT ZADEČEK O 4-4.5 CM-PARTIE -například - RUCE,ZADEK,NOHY,LÝTKA,BŘICHO. Zvýšení svalové hmoty až o 25 %Snížení podkožního i nitrobřišního tuku až o 30 %