Maderoterapie + Vacuslim  

-------------------------

 Maderoterapie 

Jedná se o moderní masážní techniku, která využívá dřevěné anatomicky tvarované nástroje k odbourávání celulitidy. Opakovanými masážními pohyby dojde k odolávajícímu tuku, toxinu a přebytečných tekutin a zároveň se Vám projeví svaly a pokožka.   

60 min / 849 ,- Kč


Maderoterapie + Vacuslim + Kůra Aurora 

Zeštíhlující efekt - rychle rozpouští tukové zásoby a zpomaluje tvorbu nových tukových zásob. Účinné látky mají silný vliv na proces lipolýzy, dochází k efektivnímu odbourávání podkožního tuku, snižování hmotnosti a tvarování postavy. 

Detoxikační efekt - pročistí lymfatický systém a výrazně zredukuje toxiny v těle. Efekt lymfatické drenáže -výrazně zlepšuje funkci lymfatického systému. Anticelulitidní efekt - podporuje krevní oběh a průtok kyslíku do buněk, tím se zrychluje buněčný metabolismus, důsledkem čehož se výrazně redukuje celulitida.

 Karboxy efekt - podtlak zvýší proudění kyslíku do buněk a podpoří hlubší penetraci aktivních látek do pokožky.

Sauna efekt - eliminuje nadbytečnou vodu a odvádí toxiny z těla.Další výhody: Zlepšuje elasticitu pokožky.Zlepšuje imunitu těla. Tiší bolest svalů a kloubů. Snižuje únavu a zlepšuje spánek.

Kůry - Aurora 

jsou primárně určeny k detoxikaci organismu. Během ošetření dochází k redukci celulitidy a tukových zásob, odvádění přebytečné tekutiny z těla, zlepšuje se tón pleti. Nepřetržité používání gelů vede ke zmenšení objemu i citelnému napnutí pokožky spolu s její hydratací.

60 min / 1200,- Kč

Již brzy.............


Připravujeme pro Vás .....


EM SLIM™NEO - KONTUROVÁNÍ TĚLA NOVÉ GENERACE  -  EM Slim™NEO je nejnovější neinvazivní body , kdy pomocí technologie HI-EMT, která je celosvětově oceněna jako nejlepší metoda pro formování postavy. Extrémní "trénink" zpevňuje svaly a současně spaluje tuk. Budování svalů a současné spalování tuku + RADIORFEKVENCE , která pomáhá rovnoměrně zahřívat ošetřovanou oblast , aby podkožní tuk rychle dosáhl teploty ošetření , čímž se dosáhne trojitého účinku - zpevnění , vyhlazení celulitidy a rozpouštění tuků .Časová nenáročnost: 30 minut je jako 5,5 hodin cvičení - JEDINÝ PŘÍSTROJ NA SVĚTĚ S TOUTO TECHNOLOGIÍ ,KTERÝ UMÍ ZVEDNOUT ZADEČEK O 4-4.5 CM-PARTIE -například - RUCE,ZADEK,NOHY,LÝTKA,BŘICHO Zvýšení svalové hmoty až o 25 %Snížení podkožního i nitrobřišního tuku až o 30 %