Akce - Thajská - olejová masáž 45 min / 599,- Kč

=========================================================

                     Nově !!! Párové masáže pro 2 osoby            


Masáž Panenským, horkým Bio Cocosem

Ennya Thai pro Vás připravila novinku masáž panenským, horkým Bio Cocosem . Můžete se těšit na neopakovatelný, úžasný zážitek plný vůně, hebké kůže a pocit prohřátého těla ....No prostě, musíte to zažít sami.
 

Sleva.......

60 min. 749 Kč
90 min. 949 Kč

           

.

Ceník

Tradiční Thajská masáž 60 min

849 Kč

Tradiční Thajská masáž 90 min

1190 Kč

Tradiční Thajská masáž s aromatickými oleji 60 min

849 Kč

Tradiční Thajská masáž s aromatickým oleji 90 min

1190 Kč

 Thajská masáž hlavy a zad 30 min

490 Kč

Thajská masáž nohou - reflexní terapie 30 min

490 Kč


Anticelulitidní - zeštíhlující thajská masáž 60 min

                             


     

 1150 Kč Párová masáž pro 2 osoby 60 min                                         1698 Kč

Párová masáž pro 2 osoby  90 min                                        2380 Kč                     Dárkový voucher

Obdarujte své blízké. Dárkový voucher Vám rádi vystavíme na recepci.

Služby

Tradiční Thajská masáž

Známá jako klasická masáž. Jde o intenzivní  hloubkovou masáž, obvykle prováděnou na podlaze v pohodlném oblečení. Při tradiční thajské masáži se mačkají konkrétní body po celém těle, počínaje chodidly, konče hlavou. Jde o techniku, která kombinuje hlubokou akupresuru nejdůležitějších bodů těla s prvky jógy. Tato masáž je v Thajsku uznávaná za terapeutickou masáž, umožňuje uvolnit napětí ve svalech a kloubech. Stimuluje také oběhový a lymfatický systém, čímž napomáhá k obnovení tělesné rovnováhy. 


Tradiční masáž s aromatickými oleji

Méně intenzivní než klasická a více uvolňující masáž. Akupresurní technika s kombinací ájurvédské masáže uvolňuje, zmírňuje stres a zlepšuje pohodu. Thajská masáž s vonnými oleji zmírňuje bolesti paží, šíje, zad a nohou. Toto ošetření zlepšuje imunitní a nervový systém a stimulací kožních pórů podporuje proces vypuzování přebytečné vody z těla. Thajská olejová masáž se také může provádět horkým mléčným olejem.


Thajská masáž hlavy a zad 

Typ klasické thajské masáže pokrývající horní část těla. Speciální bylinné masti používané při ošetření pomáhají zmírnit bolesti zad a uvolnit se. Doporučeno zejména pro ty, kteří vedou sedavý způsob života, trpí chronickými bolestmi zad a migrénami. 

Thajská masáž nohou

Léčivá masáž, která je kombinací akupresury a ájurvédy. Stisknutím reflexních zón na chodidlech snižuje pocit "těžkých nohou", pomáhá detoxikovat tělo od toxinů, zlepšuje spánek a pohodu. Masáž zahrnuje  masáž plosek, zadní části chodidel, prstů, kotníků, lýtek, oblasti kolen.